Program WALa 2018 – „Czas przygody”

Główna stanica Wędrującego Artystycznego Lata zlokalizowana zostanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zduńskiej Woli. Na zaproszenie szkół lub Ochotniczych Straży Pożarnych we wsiach Gminy Zduńska Wola działacze stowarzyszenia, instruktorzy – nauczyciele pojadą do 3 wsi i prowadzić tam będą dla dzieci różnorodne artystyczne zajęcia. Stąd nazwa „Wędrujące Artystyczne Lato” bo kadra wędruje do miejsca zamieszkania dzieci. Forma taka inspiruje i integruje środowisko wsi, zwłaszcza dzieci i młodzież, do wspólnego aktywnego zorganizowania sobie swojego wolnego czasu.

25.06-06.07.2018 JANISZEWICE/ GAJEWNIKI – OSP, IZABELÓW – Szkoła, KROBANÓW – Szkoła, MDK Filia w Karsznicach ul. 1-go Maja 5-7

26.06-06.07.2018 Szkoła Podstawowa nr 4 / PG nr 1 w Zduńskiej Woli ul. Parkowa nr 5

Dla dzieci zarówno ze Zduńskiej Woli jak również wiejskich dochodzących od 9.00 do 17.30 – wyżywienie /śniadanie i obiad/ lub z pełnym wyżywieniem /obowiązują karty kwalifikacyjne (do pobrania poniżej).

Uczestnikami mogą być dzieci od 6 lat

Program i terminy WAL-a 2018